adet takvimim

Bir kadının menstrual (adet) döngüsü, tam olarak düzene girdikten sonra ortalama 28 gün sürer. Adet günlerini not alma alışkanlığını kazanman çok işine yarayacak. Böylece gelecek adet döneminin zamanını yaklaşık olarak tahmin edebileceksin! Bu takvim vücudunun menstrual döngüsünü takip etmene yardımcı olacak.

giriş yap
kullanıcı adı
şifre
sitede yeni misin?

buradan kayıt ol!

Bilmen gerekiyor ki, gelecek adet döneminin zamanını kesin ve güvenilir şekilde garanti edemeyiz. Bu belirleme sadece matematiksel hesaplamalara dayanıyor. Her zaman kendi adet takvimini seçmelisin. Erişim bilgilerin sadece seçtiğin takvimle çalışır.© Johnson and Johnson Sıhhi Malzeme San. ve Ticaret Ltd. Şirketi 2012 - Son güncelleme tarihi: 31.10.2014.
Bu site, içeriğinden tek sorumlu olan Johnson and Johnson Sıhhi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından yayınlanmaktadır.
Türkiye Cumhuriyeti internet kullanıcıları için tasarlanmıştır. Bu site en iyi şekilde Internet Explorer 7 ya da daha üstü ile görüntülenebilir.
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
(Ertürk Sok. Keçeli Plaza No.:13 34810 Kavacık İstanbul 0216 5382000 - email: jnj.tuketici.hizmetleri@its.jnj.com)