hangi tampon benim için en uygunu?

genç kızlar için o.b.® tamponları

light days

o.b.® ProComfort™ light days - yeni başlayanlar için ideal

Tampon kullanmaya henüz yeni başlıyorsan bu senin için en iyi o.b.® seçeneği. Çok küçük, ince ve kullanımını kolaylaştıran yuvarlatılmış ucu ve SilkTouch™ yüzeyiyle ipeksi pürüzsüzlükte.

_normal

o.b.® ProComfort™ normal - orta ve yoğun kanamalar için uygun

Adet döneminin ilk birkaç gününde kanama da genelde daha yoğun olur, o yüzden seni güvende ve kuru tutacak bir tampona ihtiyaç duyarsın. Konforlu koruma için "o.b.® ProComfort™ normal tampon'u dene.yoğun kanamalar için o.b.® tamponları

Unutmamalısın ki, ihtiyacını karşılayacak en düşük emiciliğe sahip tamponu kullanman senin için en iyisi! Emicilik düzeyini o.b. kutularının üzerindeki damlacık işaretlerinden anlayabilirsin.

light days

o.b.® ProComfort™ super – orta veya yoğun kanamalı günler için

Adet kanaman daha yoğun ise güvenli ve rahat bir koruma için o.b.® ProComfort™ super tampon'u dene.

_normal

o.b.® ProComfort™ super plus – yoğun kanamalı günler için

Kanaman çok yoğunsa, adet döneminin ilk iki günü için o.b.® tamponlar arasında en yüksek emiciliğe sahip olan o.b. ProComfort™ super plus tampon'u kullanmalısın.

o.b.® tamponlarını alışveriş listesine eklemesi için anneme e-posta at
© Johnson and Johnson Sıhhi Malzeme San. ve Ticaret Ltd. Şirketi 2012 - Son güncelleme tarihi: 31.10.2014.
Bu site, içeriğinden tek sorumlu olan Johnson and Johnson Sıhhi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından yayınlanmaktadır.
Türkiye Cumhuriyeti internet kullanıcıları için tasarlanmıştır. Bu site en iyi şekilde Internet Explorer 7 ya da daha üstü ile görüntülenebilir.
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
(Ertürk Sok. Keçeli Plaza No.:13 34810 Kavacık İstanbul 0216 5382000 - email: jnj.tuketici.hizmetleri@its.jnj.com)